W dniach 19-20 września br. w Wędrzynie odbyło się zorganizowane przez Starostwo Powiatowe w Sulęcinie ćwiczenie Obronne pn. Współdziałanie 2014.
MŁODZIEŻOWA DRUŻYNA POŻARNICZA
serdecznie zaprasza swoich członków
oraz wszystkich innych chętnych
do wstąpienia w szeregi MDP
w wieku 11-17 lat na spotkanie,
które odbędzie się dnia 11 października br.
o godz. 10:00 w remizie strażackiej w Słońsku
W razie jakichkolwiek pytań proszę dzwonić
do Komendanta Gminnego OSP Gminy Słońsk
druha Romana Matkowskiego
tel. 508 143 576
OSP Słońsk na Odpuście Parafialnym
Dnia 26 sierpnia br. w Polsce obchodzone jest Święto Matki Bożej Częstochowskiej.
Zwisająca gałąź
Dnia 19 sierpnia br tuż po godzinie 8:30 jednostka OSP Słońsk została zadysponowana do usunięcia zagrożenia w postaci zwisającej gałęzi.
OSP Słońsk na Święcie Ryby
Dnia 9 sierpnia br. w Przyborowie odbyło się „Święto Ryby -międzynarodowe spotkanie w chyży rybackiej – Przyborów 2014”.
Usuwanie skutków nawałnicy
Dnia 3 sierpnia br. nad zachodnią Polską przeszedł front burzowy. Jego skutki dotknęły również naszą gminę Słońsk.
DRUHOWIE OSP SŁOŃSK W ESKORCIE PIELGRZYMKI
Dnia 29 lipca br. w godz. wieczornych wóz bojowy OSP Słońsk wprowadzał do Słońska pielgrzymów Grupy tęczowej pieszej pielgrzymki Gorzowskiej na Jasną Górę.
