W dniu 15.11.2014 w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Sulęcinie, odbyło się pierwsze doskonalenie zawodowe z kwalifikowanej pierwszej pomocy dla ratowników z KSR-G Ochotniczych Straży Pożarnych z powiatu sulęcińskiego.
W szkoleniu udział wzięli ratownicy z 3 jednostek OSP tj. OSP Trzebów, OSP Trzemeszno i OSP Słońsk.
Szkolenie przeprowadził Powiatowy Koordynator Ratownictwa Medycznego Komendy Powiatowej w Sulęcinie mł. ogn. Daniel Naranowicz. Z naszej jednostki udział w nim wzięli druhowie Paweł Czarnecki, Mariusz Przyczyna, Eugeniusz Sozański i Dariusz Łuczak.
