Podczas tegorocznego Święta Słońska mieszkańcy naszej gminy mieli okazję wziąć udział w Pierwszym Krajowym Treningu
Pierwszej Pomocy, organizowanym w ramach Akademii Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej. Uczestnicy szkolenia mieli okazję nie tylko poznać zasady pierwszej pomocy, ale przede wszystkim przećwiczyć je w praktyce.