Dnia 2.XII.2014 r. o godz. 0:33 jednostka OSP Słońsk została zadysponowana do pożaru komina w miejscowości Słońsk.
Po przyjeździe na miejsce zdarzenia okazało się, że pali się komin w budynku wielorodzinnym. W akcji udział wzięły 3 zastępy jednostek ochrony przeciwpożarowej w tym: 2 zastępy JRG PSP Sulęcin i 1 zastęp OSP Sulęcin.


