Interwencje OSP Słońsk w okresie świątecznym

Święta Bożego Narodzenia dla druhów OSP Słońsk upłynęły w miarę spokojnie.

Nasza jednostka tylko dwukrotnie była wzywana do działań ratowniczo-gaśniczych i tak:

  • 27 grudnia około godz. 21:30 zostaliśmy zadysponowani do pożaru w nieczynnym byłym biurowcu PGR w Słońsku . Po przyjeździe na miejsce zdarzenia okazało się że pali w się w pomieszczeniach tegoż obiektu. Natychmiast przystąpiono do działań gaśniczych jednocześnie zbudowano z pobliskiego hydrantu linię zasilającą samochód pożarniczy OSP Słońsk w wodę. W akcji udział wzięły łącznie 3 zastępy 2 JRG PSP Sulęcin i 1 zastęp OSP Słońsk.
  • 28 grudnia około godz. 21:40 zostaliśmy zadysponowani wezwani do pożaru komina w budynku jednorodzinnym w miejscowości Słońsk. W działaniach udział wzięły 4 zastępy 2 JRG PSP Sulęcin, 1 JRG PSP Kostrzyn i 1 OSP Słońsk.