W sylwestrową noc tradycyjnie już mieszkańcy Gminy Słońsk spotkali się w parku wiejskim w Słońsku aby wspólnie powitać Nowy 2015 Rok.
W tę szczególną noc nie mogło zabraknąć również pokazu fajerwerków, którego odpalenia dokonał druh OSP Słońsk Andrzej Cichocki.







