SZKOLENIE KIEROWCÓW KONSERWATORÓW SPRZĘTU RATOWNICZEGO OSP

W miesiącu grudniu br. Komenda Państwowej Straży Pożarnej w Sulęcinie zorganizowała kurs – szkolenie kierowców konserwatorów sprzętu ratowniczego OSP.

W szkoleniu uczestniczyli druhowie jednostek OSP z terenu Powiatu Sulęcińskiego. Szkolenie to miało na celu przygotowanie do obsługi samochodów pożarniczych, urządzeń stanowiących wyposażenie OSP oraz utrzymanie pełnej sprawności sprzętu ratowniczego. Z terenu Gminy Słońsk udział w nim wzięło 4 druhów posiadających kwalifikacje kierowców OSP tj. OSP Słońsk Eugeniusz Sozański i Paweł Czarnecki i OSP Lemierzyce Rafał Dębski i Jarosław Prusinowski.

m2