OSP Słońsk na otwarciu Muzeum Martyrologii.

     Dnia 24.X.2014 r. w Słońsku odbyło się uroczyste otwarcie modernizowanego Muzeum Martyrologii ofiar ciężkiego więzienia i Obozu Sonnenburg.

     W obchodach udział wzięli przedstawiciele Sejmu, władz wojewódzkich, powiatowych, gminnych, zaproszeni goście, mieszkańcy Gminy Słońsk oraz uczniowie Zespołu Szkół w Słońsku.

     Wśród uczestników nie mogło zabraknąć również druhów OSP Słońsk w osobach Andrzej Cichocki, Dawid Jaworski i Michał Hrysiukowicz, którzy to wystawili poczet sztandarowy jednostki OSP Słońsk.

Dh. Wojciech Zimmerman