Dnia 11 stycznia 2015 r. w całej Polsce w tym również w Słońsku odbył się 23 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Nie mogło zabraknąć w nim oczywiście strażaków OSP Słońsk.
Nasi druhowie przeprowadzili w trakcie festynu w parku wiejskim pokaz ratownictwa drogowego. W pokazie wzięli udział druhowie: Dariusz Łuczak, Dawid Trocka, Mariusz Sozański, Wojciech Zimmerman, Eugeniusz Sozański i Roman Matkowski, a ponadto odpalenia „światełka do nieba” dokonali druhowie Roman Matkowski i Eugeniusz Sozański.















