Dnia 9 sierpnia br. w Przyborowie odbyło się „Święto Ryby -międzynarodowe spotkanie w chyży rybackiej – Przyborów 2014”.
W organizację imprezy włączyli się również druhowie OSP Słońsk, którzy ponadto zaprezentowali chętnym swój wóz bojowy.
Dnia 9 sierpnia br. w Przyborowie odbyło się „Święto Ryby -międzynarodowe spotkanie w chyży rybackiej – Przyborów 2014”.
W organizację imprezy włączyli się również druhowie OSP Słońsk, którzy ponadto zaprezentowali chętnym swój wóz bojowy.