Usuwanie skutków nawałnicy

Dnia 3 sierpnia br. nad zachodnią Polską przeszedł front burzowy. Jego skutki dotknęły również naszą gminę Słońsk.

Jednostka OSP Słońsk 3 sierpnia 4-krotnie interweniowała przy osuszaniu zalanych piwnic i raz przy uszkodzonym dachu, a następnego dnia została zadysponowana do usunięcia zalegającego na drodze drzewa.