Dnia 19 sierpnia br tuż po godzinie 8:30 jednostka OSP Słońsk została zadysponowana do usunięcia zagrożenia w postaci zwisającej gałęzi.
Po przyjeździe na miejsce zdarzenia tj. w okolice ujścia Kanału Szerokiego do Postomi okazało się, że z przydrożnego drzewa zwisa nad drogą uszkodzona przez burzę gałąź. Z uwagi na dużą wysokość został zadysponowany podnośnik z PSP Sulęcin w celu usunięcia zagrożenia. Po ukończeniu działań powrócono do remizy.
