Pomóż naszej jednostce – przekaż 1 % podatku na rzecz OSP Słońsk

APELUJEMY!!!

do społeczeństwa, do strażaków ochotników i zawodowych, do członków rodzin, znajomych, do sympatyków i przyjaciół polskich strażaków, do kierownictw firm, zakładów i instytucji o przekazywanie 1% podatku na rzecz Ochotniczej Straży Pożarnej w Słońsku.

Poniżej przedstawiamy jak na przykładzie PIT-u 37 przekazać 1% podatku na rzecz naszej jednostki Pomagając strażakom ochotnikom – pomagasz sobie.

1%

1procent

WAŻNE!!

Aby pieniądze trafiły do OSP Słońsk należy umieścić w rubryce ,,Inne informacje, w tym ułatwiające kontakt z podatnikiem”, znajdujące się bezpośrednio nad wnioskiem o przekazanie 1% podatku należnego,
odpowiednio w: PIT-37 poz. 123 informację 1% dla OSP Słońsk, 66-436 Słońsk, ul. Parkowa 2

Wasze pieniądze zostaną przekazane przez Związek Ochotniczych Straży Pożarnych na konto OSP w Słońsku