MIKOŁAJ W OSP SŁOŃSK

     Dnia 8 grudnia br. w sali wiejskiej w Słońsku odbyło się spotkanie dzieci druhów OSP Słońsk z Mikołajem.

Nie mogło oczywiście zabraknąć wierszyków i piosenek wykonywanych przez dzieci za co Mikołaj chętnie nagradzał prezentami. Oprócz Mikołaja dzieci i rodzin druhów OSP Słońsk w spotkaniu wziął udział Wójt Gminy Słońsk pan Janusz Krzyśków

     Spotkanie to nie mogłoby się odbyć gdyby nie wsparcie i pomoc wielu osób. W imieniu dzieci dziękujemy Wójtowi Gminy Słońsk panu Januszowi Krzyśków, i Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, panu Dariuszowi Matkowskiemu, panu Franciszkowi Jamniukowi, GBS Barlinek o Słońsk, firmie Majster, panu Pawłowi Ilnickiemu, panu Piotrowi Wardawa, Piekarnia Matex Marlena Bierka, oraz panu Stanisławowi Błauciak z hurtowni owoców.

Zarząd OSP Słońsk