Partnerzy

Gmina Słońsk

 

Oddział Wojewódzki Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP Województwa Lubuskiego
w Zielonej Górze

 

Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej
w Sulęcinie

 

Koło Nr 1 Polskiego Związku Wędkarskiego
w Słońsku

W dniu 05.10 przez Polskę przeszedł niszczycielski Orkan, jednostka OSP Słońsk do działań została zadysponowana tuż po godzinie 17.

Pierwsze wezwania dotyczyły drzew blokujących DK 22, po oczyszczeniu z większych konarów i zrobieniu przejazdu jednostka została skierowana do Krzeszyc w celu sprawdzenia przejezdności głównego szlaku (DK 22) po dojeździe do Krzeszyc zostaliśmy zawróceni z powodu wezwania do osoby ciężko chorej, u której niezbędny był agregat prądotwórczy z powodu braku prądu. Kolejne wezwania dotyczyły drzew na drodze w Lemierzycach, drodze Lemierzyce-Głuchowo oraz Głuchowo-Słońsk. Po usunięciu konarów kolejne zgłoszenia o zerwanym dachu w Głuchowie oraz w Lemierzycach. Działania zakończyliśmy około godziny 5 jednak to nie był koniec o godzinie 6:40 kolejne zgłoszenie do drzewa, które oparło się o dach budynku mieszkalnego i jedno o linię energetyczną w Lemierzycach. W działaniach udział wzięły 2 zastępy: 1 JRG PSP Sulęcin(zabezpieczenie dachu) i 1 OSP Słońsk.

Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza zaprasza

logo_mdp

Spotkanie członków MDP odbędzie się 24.02.2018 o godz. 10:00 w remizie OSP Słońsk.

Zapraszamy wszystkich chętnych.

Statystyka wyjazdów w roku 2018
Ilość interwencji -12 Pożary -9 Miejscowe zagrożenia -2 Fałszywe alarmy -1 Statystyki wyjazdów w latach 2011-2017
Numery Alarmowe

112 – ogólnoeuropejski numer alarmowy

 

Numery alarmowe do danych służb

999  - pogotowie ratunkowe

998 - straż pożarna

997 – Policja

991 – pogotowie energetyczne

Statystyki odwiedzin
  • 41Ten wpis:
  • 65832Odsłon razem:
  • 6Odsłon dzisiaj:
  • 28766Gości razem:
  • 6Gości dzisiaj:
  • 18Gości wczoraj:
  • 168Gości w przeszłym tygodniu:
  • 466Gości miesięcznie:
  • 0Goście obecnie online:
  • 13 listopada 2013Liczone od :